KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944077
nr 1194 4077
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Oljemålning, Hus i vinterlandskap. Signerad, daterad -67. Olja på duk, 64x91 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:26:20
24/7 12:51:24
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann